Інтернаціоналізація освітньо-наукової діяльності

Кафедра права бере активну участь в інтернаціоналізації освітньо-наукової діяльності. Розроблено План інтернаціоналізації освітньо-наукової діяльності кафедри Права Хмельницького національного університету на період з 1 січня по 1 липня 2023 р.

Завдання плану, часові рамки, очікувані результати, інструменти їх досягнення та закріплення відповідальних осіб розбито за такими цілями:

  • Якісний презентаційний матеріал англійською мовою
  • Інтернаціоналізація освітніх програм
  • Інтернаціоналізація студентської діяльності
  • Інтернаціоналізація наукової діяльності

5-8 грудня 2022 року доцент кафедри, доктор юридичних наук Олег Пунда взяв участь у тренінгу для адміністраторів вищої освіти в Україні у межах програми «THEA Україна X». Мультиплікаційні тренінги для адміністраторів вищої освіти в Україні (THEA Україна X) – це програма професійного розвитку та навчання у напрямку інтернаціоналізації закладів вищої освіти та управління наукою. Програма розроблена та реалізовується Центром забезпечення та підвищення якості «Wandelwerk FH Münster» у співпраці з Сумським державним університетом та іншими українськими й німецькими експертами. «THEA Ukraine X» є наступним проектом «THEA Ukraine (2019 – 2021)».