Стажування

Для позитивного формування академічної мобільності викладачі кафедри підвищують свій професійний рівень в іноземних закладах освіти:

  • Королівському технологічному університеті (м. Стокгольм, Швеція),
  • Вищій школі міжнародних відносин та суспільних комунікацій (м.Хелм),
  • Академії імені Яна Длугоша (м.Ченстохов, Польща).

В.І.Довгань з  2017 року є професором-візитором Університету імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща).

Не став винятком і воєнний 2022 рік. Так, з 6 червня по 15 липня 2022 року Михайло ПРИСЯЖНЮК проходив Міжнародне науково-педагогічне стажування на базі Університету Collegium Civitas (Варшава) та тему  «ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ОСВІТИ. НОВІ ТА ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ. РЕАЛІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ У ФІНАНСОВІЙ ПЕРСПЕКТИВІ ЄС»

З 12 листопада по 19 грудня 2022 року викладачі кафедри Степан КРАВЧУК, Світлана ЛОГІНОВА, Світлана ЛУЧКОВСЬКА та Олександр ПУНДА проходили міжнародне стажування «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД», яке проводилось за підтримки фундації “Зустріч” (Польща), Ягеллонського Університету (Польща), ГО “Соборність” (Україна), Луганського ІППО (Україна). Метою заходу було формування в учасників стажування загального  уявлення щодо проєктного менеджменту та набуття практичних навичок розробки власних освітніх проєктів.