![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-foto-4-1024x768.jpg)
2 листопада 2022 року в рамках вивчення дисципліни «Юридична деонтологія» в аудиторії «Судова зала» відбулася зустріч студентів спеціальності «Право» з суддею Господарського суду Хмельницької області, кандидатом юридичних наук Заверухою Сергієм Володимировичем.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-4-768x1024.jpg)
Студенти з цікавістю слухали виступ судді, в якому він розповів про здійснення правосуддя в Україні, систему судів загальної юрисдикції та принципи її побудови.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-2-768x1024.jpg)
Сергій Заверуха звернув особливу увагу студентів на професійність суддів, вимоги до кандидатів на зайняття посади судді, незалежність та недоторканість суддів в Україні.
Студенти цікавилися такими питаннями як доброчесність, формування моральних якостей судді, здійснення правосуддя в умовах воєнного стану, обмеження суддів та їх родичів у зв’язку з здійсненням правосуддя.
Студенти та завідувач кафедри права Микола Вавринчук щиро подякували судді за цікаву та змістовну зустріч.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-2-768x1024.jpg)
Інформація кафедри права