![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-foto-1-23-819x1024.jpg)
26 березня студенти спеціальності ПРАВО взяли участь у зборах учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Хмельницькому національному університеті.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-34-819x1024.jpg)
Захід відбувся в межах Тижня академічної доброчесності за ініціативи Студентського самоврядування.
Понад сто учасників, студентів бакалаврського, магістерського та освітньо-наукового рівнів усіх факультетів, взяли участь у вебінарі «Освітні інформаційні ресурси в університеті», який провела співробітник відділу забезпечення якості вищої освіти Олена Гапченко. Завідувач відділу забезпечення якості вищої освіти Ганна Красильникова розповіла про процеси комп’ютеризації усіх сфер діяльності університету, у т.ч діджиталізації освітнього процесу.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-1-10-819x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-19-1024x701.jpg)
На завершення зустрічі учасники зборів пройшли опитування за анкетою «Якість інформаційного забезпечення освітнього процесу в університеті» та отримали завдання розповсюдити анкету серед своїх одногрупників.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-4-13-1024x735.jpg)