![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-foto-10-768x1024.jpg)
7 липня 2023 року у Хмельницькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-6-1024x683.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-9-1024x683.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-18.jpg)
Із теплими привітаннями та напутніми словами до випускників звернувся ректор ХНУ Сергій МАТЮХ. Кращих випускників Сергій Матюх нагородив грамотами. Приємно зазначити, що серед нагороджених була і наша випускниця – Ангеліна Мазур.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-4-3-1024x840.jpg)
Потім відбулось вручення дипломів. Дипломи бакалавра за спеціальністю право вручали декан факультету міжнародних відносин та права Віталій ТРЕТЬКО, завідувач кафедри права Микола ВАВРИНЧУК та куратор групи ПРАВО-19-1 Степан КРАВЧУК. Приємно відзначити, що плідна співпраця студентів та викладачів сприяла тому, що чотири випускника закінчили навчання на відмінно і отримали диплом «бакалавра» з відзнакою. Це Ангеліна МАЗУР
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-5-4-768x1024.jpg)
Вікторія ЗАДВОРНА
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-6-3-768x1024.jpg)
а також Ангеліна КАРПЕНКО та Іван ГАРКУША.
Всього ступінь бакалавра за спеціальністю Право отримало 23 студента.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-9-1-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-8-1-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-7-2-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-11-1-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-10-1-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-13-2-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-12-1-768x1024.jpg)
Після вручення дипломів вже колишні студенти та викладачі зібрались в аудиторії.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-14-2-768x1024.jpg)
Найщиріші вітання для студентів висловив завідувач кафедри права Микола ВАВРИНЧУК. Він наголосив, що викладачі кафедри права завжди раді зустрічати у своїх стінах університету випускників та побажав молоді знайти у житті власний секрет успіху.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-15-2-768x1024.jpg)
З напутніми словами та професійними побажаннями до бакалаврів права звернулись куратор групи Степан КРАВЧУК
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-16-2-768x1024.jpg)
професор Олександр ПУНДА
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-17-768x1024.jpg)
старший викладач Казимир ГОЛДЗІЦЬКИЙ
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-18-768x1024.jpg)
та доцент Ольга КОГУТ
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-19-768x1024.jpg)
Зі словами вдячності звернулась до викладачів староста групи Ангеліна МАЗУР
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-20-768x1024.jpg)
ВІРИМО В НАШИХ ВИПУСКНИКІВ
ТА БАЖАЄМО ЇМ ПРОФЕСІЙНИХ УСПІХІВ
У РОЗВИТКУ, ВІДБУДОВІ ТА РОЗБУДОВІ НАШОЇ ДЕРЖАВИ!