СТУДЕНТСЬКА НАУКА

З метою збереження і розвитку інтелектуального потенціалу Хмельницького національного університету за ініціативи проректора з наукової роботи Олега СИНЮКА 30 червня 2022 року проведено урочисте вручення дипломів-переможців конкурсів студентських наукових робіт.

У вступному слові Синюк О.М. привітав молодих науковців ХНУ із успіхами на науковій ниві, зокрема акцентував увагу на важливості системної підготовки фахівців, всебічного сприяння розвитку науково-дослідної роботи, винахідницької та творчої діяльності студентів ХНУ, адже саме оволодіння методологією наукового пошуку стимулює пізнавальний інтерес в різних областях знань, а також надає додаткові можливості для самореалізації студентів, сприяє вихованню та підготовці молодих учених.

У 2022 році студенти університету стали переможцями у 22 конкурсах наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Дипломами переможця за результатами І туру конкурсу нагороджено і студентів спеціальності ПРАВО:

  • Керекешу Аліну, гр. ПРАВО- 20-1 (конкурс «Криміналістика», наук. керівник – Кравчук С.Й.);
  • Декалюка Романа, гр. ПРАВО- 20-1 (конкурс «Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових вчень, філософія прав», наук. керівник – Кравчук С.Й.);
  • Карпенко Ангеліну, гр. ПРАВО-19-1 (конкурс «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», наук. керівник – Когут О.В.).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!