Для позитивного формування академічної мобільності викладачі кафедри підвищують свій професійний рівень в іноземних закладах освіти:
- Королівському технологічному університеті (м. Стокгольм, Швеція),
- Вищій школі міжнародних відносин та суспільних комунікацій (м.Хелм),
- Академії імені Яна Длугоша (м.Ченстохов, Польща).
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/image-2.png)
В.І.Довгань з 2017 року є професором-візитором Університету імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща).
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/image-3-1024x1024.png)
Не став винятком і воєнний 2022 рік. Так, з 6 червня по 15 липня 2022 року Михайло ПРИСЯЖНЮК проходив Міжнародне науково-педагогічне стажування на базі Університету Collegium Civitas (Варшава) та тему «ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ОСВІТИ. НОВІ ТА ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ. РЕАЛІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ У ФІНАНСОВІЙ ПЕРСПЕКТИВІ ЄС»
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/sertyfikat-_prysyazhnyuk-768x1024.jpg)
З 12 листопада по 19 грудня 2022 року викладачі кафедри Степан КРАВЧУК, Світлана ЛОГІНОВА, Світлана ЛУЧКОВСЬКА та Олександр ПУНДА проходили міжнародне стажування «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД», яке проводилось за підтримки фундації “Зустріч” (Польща), Ягеллонського Університету (Польща), ГО “Соборність” (Україна), Луганського ІППО (Україна). Метою заходу було формування в учасників стажування загального уявлення щодо проєктного менеджменту та набуття практичних навичок розробки власних освітніх проєктів.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/sertyfikat_kravchuk_page-0001-1024x723.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/sertyfikat-_-loginova_page-0001-1024x723.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/sertyfikat_luchkovska_page-0001-1024x723.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/sertyfikat_punda_page-0001-1024x723.jpg)