![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-1024x727.jpg)
1 жовтня Україна відзначатиме ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ.
До цієї дати наш університет проводить акцію «СМОКОЛИКИ ЗАХИСНИКУ», які планується передати у військовий госпіталь. Студенти групи ПРАВО-21-1 з радістю відгукнулися на цю акцію.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-22-768x1024.jpg)
Їх підтримали і наші першокурсники – студенти групи ПРАВО-23-1
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-13-1024x680.jpg)
У багатьох студентів батьки зараз на фронті. Дякуємо нашим ЗАХИСНИКАМ І ЗАХИСНИЦЯМ за можливість жити і навчатись! Ми впевнені, що завдяки нашим ГЕРОЯМ І ГЕРОЇНЯМ нас точно чекає ПЕРЕМОГА!
З ДНЕМ ЗАХИСНИКА І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!