![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-foto-1-2.png)
20 вересня на майданчику перед третім корпусом ХНУ за ініціативи факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, при підтримці відділу навчально-виховної роботи була проведена ЗАГАЛЬНА РУХАНКА, присвячена дню міжнародного студентського спорту.
Студенти групи ПРАВО-21-1 відгукнулись на запрошення і з задоволенням прийняли участь у такому цікавому заході та отримали позитивні емоції.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-21-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-12-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-7.png)
Нехай рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт стане надійним джерелом доброго настрою та здоров’я!