![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-foto-16.jpg)
5 грудня увесь світ відзначив Міжнародний день волонтерів. Усвідомлюючи істину, що Перемога здобувається на передовій, а гартується у тилу, колектив кафедри права займав і продовжує займати активну громадянську позицію.
За вагомий благодійний внесок у підтримку Сил оборони, небайдужість та активну громадську позицію і з нагоди святкування Міжнародного дня волонтера у Хмельницькому національному університеті вшанували самих активних волонтерів ХНУ. Серед відзначених є і доцент кафедри права Михайло Присяжнюк.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-11.png)
А доцент кафедри Ольга Когут отримала шеврон ВОЛОНТЕР «МИР ТА ВІДРОДЖЕННЯ» від громадської організації, яка з початку війни курує процесом плетінням маскувальних сіток у спорткомплексі нашого університету.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-21-768x1024.jpg)
Вперед до ПЕРЕМОГИ!