2 лютого 2023 року викладачі кафедри взяли участь в онлайн заході «Кібергігієна у житті та на роботі». Захід організовано Офісом підтримки вченого у партнерстві з Фондом Східна Європа. До заходу долучилось близько 400 зацікавлених осіб закладів освіти та наукових установ.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-1-1-1024x640.png)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-1-1-1024x640.png)
Спікером заходу був Іван Копиченко, експерт програми EGAP Фонду Східна Європа.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-2-1-1024x640.png)
Іван Копиченко наголосив, що останні п’ять років стали справжнім випробуванням для фахівців з інформаційної та кібербезпеки по всьому світу, в тому числі і в Україні. Численні атаки на державні і приватні структури, кіберзлочини і кібервійни, втручання у передвиборчі компанії стали нормою для сучасного світу.
В рамках заходу спікер розповів про особливості різних видів інформації та про напрямки забезпечення інформаційної безпеки, а також поділився практичними інструментами для убезпечення себе та свого робочого простору від можливих кіберризиків.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-4-1024x640.png)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-6-1024x640.png)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-8-1024x640.png)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-5-1024x640.png)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-7-1024x640.png)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-9-1024x640.png)
Захід був надзвичайно змістовним та корисним.