![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-foto-1-9-1024x768.jpg)
Наші першокурсники розпочали знайомство зі своїми майбутніми місцями роботи і 20 вересня завітали до Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-1-5-1024x627.jpg)
Помічник голови суду, Горнишев Валерій Валерійович, розповів студентам про структуру суду, його технічне оснащення і основні напрямки діяльності. Майбутні юристи дізналися, яке річне навантаження на одного суддю та які показники діяльності Хмельницького міськрайонного суду загалом.
Зустріч викликала неабияке зацікавлення у студентів, які поставили багато запитань Валерію Валерійовичу про різні аспекти діяльності суду і його апарату: тривалість розгляду справ, величина застави, охорона учасників процесу, суд присяжних та багато інших. Дані питання уже турбують майбутніх правників, що за студентською лавою менше місяця.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-1-4-1024x768.jpg)