![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-foto-13-768x1024.jpg)
Продовжуємо знайомити наших першокурсників з правоохоронними органами України. Так, 3 жовтня, напередодні Дня юриста, разом з куратором Тетяною Лагойдою вони відвідали Хмельницьку обласну прокуратуру.
Начальник відділу кадрів Руслан Сидельников розповів гостям про функції прокуратури та її структуру. Руслан Вікторович особливу увагу приділив інформації про процедуру добору в органи прокуратури та новели законодавства в цій сфері.
Петро Нікітюк, начальник відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству познайомив присутніх на зустрічі з напрями діяльності структурного підрозділу, який він очолює, а також висвітлив стан дитячої злочинності в області та шляхи протидії їй.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-23-1024x768.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-14-1024x768.jpg)
Також майбутні юристи мали змогу відвідати музей Хмельницької обласної прокуратури, де прослухали цікаву екскурсію і познайомились з рідкісними експонатами, що ілюструють історичний шлях розвитку інституту прокуратури на Хмельниччині.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-7-1024x768.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-4-5-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-5-6-1024x768.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-6-5-778x1024.jpg)