ДРУГИЙ ВИПУСК БАКАЛАВРІВ

6 липня відбувся другий випуск бакалаврів за спеціальністю “Право” Хмельницького національного університету. Формат заходу цього року поєднав урочисті заходи в стінах університету з мотиваційними онлайн- виступами – очільників міста та області.

З успішним завершенням навчання до випускників звернувся ректор університету Сергій Матюх: «Я впевнений, що отримані в стінах університету знання дозволять Вам гідно виконувати свої професійні обов’язки, втілити в життя власні мрії та сподівання».

Приємно відзначити, що плідна співпраця студентів та викладачів сприяла тому, що двоє випускників закінчили навчання на відмінно і отримують диплом «бакалавра» з відзнакою – Вікторія Галащук

та Юлія Уштик

Найщиріші вітання для студентів висловив завідуючий кафедри права ХНУ Микола Вавринчук. Він наголосив, що викладачі кафедри права завжди раді зустрічати у своїх стінах університету випускників та побажав молоді знайти у житті власний секрет успіху.

Натомість, щасливі та усміхнені випускники із радістю зафіксували пам’ятні моменти на світлинах і вітали один одного із днем, що символізує початок їхнього нового життя!

Бажаємо подальших успіхів у роботі, навчанні та здійснення усього запланованого!

Віримо в наших випускників!

Віримо в ПЕРЕМОГУ!