![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-1-6-576x1024.jpg)
8 липня відбувся четвертий випуск бакалаврів за спеціальністю “Право” Хмельницького національного університету.
Відкрив урочистий захід ректор ХНУ Сергій МАТЮХ, вітаючи бакалаврів-правників з визначною подією.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-37-1024x1024.jpg)
Із теплими привітаннями та напутніми словами до випускників звернувся і декан факультету міжнародних відносин і права ХНУ Віталій ТРЕТЬКО.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-30-1024x1024.jpg)
З урочистою промовою виступив завідуючий кафедри права ХНУ Микола ВАВРИНЧУК, наголошуючи на тому, що викладачі завжди раді зустрічати у своїх стінах університету випускників.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-22-1024x1024.jpg)
Найщиріші вітання висловив гарант другого магістерського рівня освіти кафедри права ХНУ, професор кафедри права Олександр ПУНДА. Привітала випускників зі святом і куратор студентів, доцент кафедри права ХНУ Світлана ЛУЧКОВСЬКА.
Дипломи бакалавра вручали ректор ХНУ Сергій МАТЮХ, декан факультету міжнародних відносин і права Віталій ТРЕТЬКО, завідувач кафедри права Микола ВАВРИНЧУК та куратор групи ПРАВО-20-1 Світлана ЛУЧКОВСЬКА.
Всього ступінь бакалавра за спеціальністю Право отримало 22 студента
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-4-18-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-5-15-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-6-10-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-7-5-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-8-4-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-9-3-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-10-3-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-11-3-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-12-2-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-13-3-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-14-3-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-15-3-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-16-3-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-17-1-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-18-1-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-19-2-875x1024.jpg)
Приємно відзначити, що плідна співпраця студентів та викладачів сприяла тому, що чотирнадцять випускників завершили навчання на відмінно та отримали грамоти і дипломи «бакалавра» з відзнакою:
Богдана АБРАМЕНКО, Анна БЕСПАЛА, Олександра БРУСЕНЦОВА, Максим ВИСОЦЬКИЙ, Світлана ГЕРУН, Аліна КЕРЕКЕША, Вікторія МОРОЗ, Руслана РЕШЕТАРЧУК, Анастасія САЧКО, Аліна СТАНІСЛАВОВА, Анна СТРЕНІЦЬКА, Богдана ТЕЛЕБЕЙ, Ольга ЧОРНОБАЙ, Юлія ЯНЮК.ВІРИМО У НАШИХ ВИПУСКНИКІВ! БАЖАЄМО ПРОФЕСІЙНИХ УСПІХІВ У РОЗВИТКУ ТА РОЗБУДОВІ УКРАЇНИ!
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-20-1-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-21-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-22-1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-23--1024x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-24-576x1024.jpg)