![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-foto-2-4.jpg)
17 травня 2024 року відбулась конференція професорсько-викладацького складу Хмельницького національного університету «Підведення підсумків за 2023 рік та визначення пріоритетних напрямів розвитку наукової діяльності університету».
З доповіддю «Про підсумки рейтингового оцінювання результатів наукової діяльності професорсько-викладацького складу ХНУ у 2023 році» виступив проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Олег СИНЮК.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-3-3-1024x582.jpg)
Надзвичайно приємно, що було відмічено і роботу колективу нашої кафедри. Так, у рейтингу кафедр університету за підсумками науково-дослідної діяльності у 2023 році рейтинг кафедри права зріс на 7 пунктів.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-3-2-1024x541.jpg)
Серед випускових гуманітарно-педагогічних кафедр кафедра права зайняла III-е місце та була нагороджена Грамотою за вагомий внесок у розвиток науки і освіти університету в 2023 році.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-1-6-1024x535.jpg)