![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-foto-1-25-1024x1024.jpg)
Сьогодні в Україні святкують День вишиванки!
Студенти та викладачі кафедри права долучились до святкування, висловивши таким чином свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість!
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-1-11-1024x768.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-1-12-576x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-1-5-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/j7tu-768x1024.webp)
Сьогодні в Україні святкують День вишиванки!
Студенти та викладачі кафедри права долучились до святкування, висловивши таким чином свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість!