![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-foto-14-1024x682.jpg)
В рамках вивчення навчальної дисципліни господарське право України для здобувачів вищої освіти групи Право-21-1 доцентом Михайлом Присяжнюком було організовано екскурсію до Господарського суду Хмельницької області.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-25-1024x768.jpg)
Студенти ознайомились з роботою відділів суду, а саме: канцелярії, статистично- аналітичного відділу, відділу кадрового забезпечення, фінансово-господарського відділу. Спеціаліст статистично-аналітичного відділу ознайомив з впровадженням та роботою системи ” електроний суд”.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-16-1024x682.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-10-1024x682.jpg)
Також студенти мали можливість відвідати судові засідання під головуванням заступника голови Господарського суду Хмельницької області Заверухи Сергія Володимировича.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-4-7-1024x682.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-5-8-1024x768.jpg)