![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-foto-1-8.jpg)
7 червня в Хмельницькому національному університеті відбувся ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ, організований центром кар’єри студентів спільно з ІТ кластером міста Хмельницького та іншими підприємствами і організаціями Хмельницької області, які зацікавлені в наданні робочих місць нашим випускникам та студентам. Програма заходу включала:
- Інформацію про стан ринку праці міста Хмельницького
- Індивідуальні бесіди з роботодавцями.
Студенти групи ПРАВО-22-1 разом з своїм куратором Олександром Пундою та викладачем Михайлом Присяжнюком відвідали цей захід і ознайомилися з пропозиціями працедавців та кваліфікаційними вимогами до вакантних посад.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-15-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-8-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-5-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-4-2-768x1024.jpg)