![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/golovne-foto-1-6-1024x764.jpg)
18 травня 2023 року відбулось засідання секції «Право» щорічної студентської наукової конференції. Засідання пройшло у змішаному форматі. В роботі конференції взяли участь студенти всіх курсів спеціальності «Право», а також студенти інших спеціальностей.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-6-1024x640.png)
На аналізі перспектив розвитку громадянського суспільства в Україні зупинилась Аліна Керекеша (гр. Право-20-1).
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-4-1024x640.png)
Питання імплементації міжнародних стандартів поводження із засудженими в кримінально-виконавче законодавство України розкрила у своєму виступі Ольга Чорнобай (гр. Право-20-1).
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-5-1024x640.png)
Богдана Абраменко (гр. Право-20-1) зупинилася на аналізі ефективності заходів реабілітації та ресоціалізації засуджених неповнолітніх.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-4-1-1024x640.png)
Питання свободи договору та її межі в цивільному праві висвітлила Юлія Янюк (гр. Право-20-1).
З надзвичайно актуальною темою щодо зарубіжного досвіду сортування відходів і його застосування в Україні виступила Ангеліна Карпенко (гр. Право-19-1).
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-5-1-1024x640.png)
Цікавою була і доповідь Дениса Колодія (гр. ЕКОЛ-20-1), який зупинився на аналізі судової практики притягнення до кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-6-1-1024x640.png)
Екологічну проблематику в діяльності політичних партій України висвітлив Віктор Ворожцов (гр. Право-21-1).
Проблемні питання захисту прав громадян України за кордоном розкрила у своєму виступі Вікторія Мороз ( гр. Право-20-1).
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-7-1-1024x640.png)
Свої наукові здобутки продемонстрували і студенти першого курсу. Так, студентка групи Право-22-1 Юля Зарічнюк зупинилась на аналізі прогалин в позитивному праві та шляхів їх подолання.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-8-1-1024x640.png)
Даша Зощак (гр. Право-22-1) висвітлила співвідношення права з і іншими соціальними явищами.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-9-1-1024x640.png)
Студентка Вікторія Микитін (гр. Право-21-1) зупинилась на характеристиці страхування як цивільно-правового інституту.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-10-1024x640.png)
Цікавими і ґрунтовними були виступи з кримінологічних проблем. Так, Марія Івашків (гр. Право-20-1) зупинилась на кримінологічній характеристиці серійних злочинців.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-11-1024x640.png)
Анастасія Марковська (гр. Право-21-1) проаналізувала критерії класифікації злочинців у кримінологічній теорії.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-12-1024x640.png)
На жаль, за браком часу та у зв’язку з деякими технічними моментами, не всі студенти змогли виступити, але в цілому пленарне засідання студентської конференції дало можливість студентам вдосконалити дослідницькі навички, розширити свої знання, задуматись над питаннями для подальших наукових розвідок.
Зичимо студентам подальших успіхів у навчанні та високих результатів у науковій діяльності!