З нагоди 60-річчя з дня заснування Хмельницького національного університету освітяни та науковці отримали відзнаки Міністерства освіти і науки України та Хмельницького національного університету. Серед нагороджених є і представники кафедри права.
За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України, нагрудним знаком «Відмінник освіти» нагороджено доцента кафедри Степана Кравчука.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-2.png)
За багаторічну ефективну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок в організацію освітнього процесу, підготовку висококваліфікованих фахівців-правників, грамотою ХНУ було нагороджено доцента кафедри Ольгу Когут.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto2.-768x1024.jpg)
За багаторічну роботу, зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази кафедри та сприяння в підготовці висококваліфікованих фахівців-правників, подяку ХНУ отримала старша лаборантка кафедри Світлана Збаравська.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-1-1-768x1024.jpg)