6 липня відбувся другий випуск бакалаврів за спеціальністю “Право” Хмельницького національного університету. Формат заходу цього року поєднав урочисті заходи в стінах університету з мотиваційними онлайн- виступами – очільників міста та області.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-1-1-1024x768.jpg)
З успішним завершенням навчання до випускників звернувся ректор університету Сергій Матюх: «Я впевнений, що отримані в стінах університету знання дозволять Вам гідно виконувати свої професійні обов’язки, втілити в життя власні мрії та сподівання».
Приємно відзначити, що плідна співпраця студентів та викладачів сприяла тому, що двоє випускників закінчили навчання на відмінно і отримують диплом «бакалавра» з відзнакою – Вікторія Галащук
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-2-768x1024.jpg)
та Юлія Уштик
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-3-768x1024.jpg)
Найщиріші вітання для студентів висловив завідуючий кафедри права ХНУ Микола Вавринчук. Він наголосив, що викладачі кафедри права завжди раді зустрічати у своїх стінах університету випускників та побажав молоді знайти у житті власний секрет успіху.
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-4-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-5-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-6-768x1024.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-7-768x1024.jpg)
Натомість, щасливі та усміхнені випускники із радістю зафіксували пам’ятні моменти на світлинах і вітали один одного із днем, що символізує початок їхнього нового життя!
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-8-1024x768.jpg)
![](https://pravo.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/26/foto-9-1024x768.jpg)
Бажаємо подальших успіхів у роботі, навчанні та здійснення усього запланованого!
Віримо в наших випускників!
Віримо в ПЕРЕМОГУ!